Tým

 

Mgr. Hana Panáčková

Zakladatelka centra Pohyb lidem, fyzioterapeutka

 

“Jsem fyzioterapeutka a zaměřuji se na léčbu bolestí pohybového aparátu pomocí léčebné metody Neurac. Mou vášní je objevování pánevního dna a řešení potíží vzniklých s jeho dysfunkcí. Ukazuji lidem, jak se ve svém těle cítit dobře a jak si užít pohyb bez bolesti.

V roce 2014 jsem ukončila magisterské studium oboru Fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci na Fakultě tělesné kultury. Mám zkušenosti s terapií bolestí zad, krční páteře, kyčelních i ramenních kloubů. Pracuji s dětmi, seniory i sportovci.

Specializuji se na fyzioterapii těhotných žen a na péči o ženy po porodu. Pomáhám jim, aby své tělo uměly opět vnímat a vědomě ovládat.

V roce 2018 jsem založila centrum Pohyb lidem, kde realizuji své nápady a s radostí šířím myšlenku, že jedině pohybem lze dlouhodobě odstranit bolest pohybového aparátu. ”

Zde se dozvíte více o mém vzdělání a praxi >>>

A více o mě, o tom, kdo jsem, co mám ráda a co řeším zjistíte zde >>>

 

 

 

Hledáme vás!

Chcete se aktivně podílet na chodu nově vznikajícího rehabilitačního centra? Máte vysokoškolské vzdělání v oboru fyzioterapie nebo jste student/-ka posledního ročníku magisterského nebo bakalářského programu? Jste komunikativní, spolehlivý/-á, pečlivý/-á, samostatný/-á a empatický/-á? A k tomu všemu milujete pohyb a toužíte efektivně léčit bolesti pohybového aparátu?

Chcete-li se dozvědět více, pokračujte zde >>>