Tým

 

Mgr. Hana Panáčková

Zakladatelka centra Pohyb lidem, fyzioterapeutka

 

“Jsem fyzioterapeutka a zaměřuji se na léčbu bolestí pohybového aparátu pomocí léčebné metody Neurac. Mou vášní je objevování pánevního dna a řešení potíží vzniklých s jeho dysfunkcí. Ukazuji lidem, jak se ve svém těle cítit dobře a jak si užít pohyb bez bolesti.

V roce 2014 jsem ukončila magisterské studium oboru Fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci na Fakultě tělesné kultury. Mám zkušenosti s terapií bolestí zad, krční páteře, kyčelních i ramenních kloubů. Pracuji s dětmi, seniory i sportovci.

Specializuji se na fyzioterapii těhotných žen a na péči o ženy po porodu. Pomáhám jim, aby své tělo uměly opět vnímat a vědomě ovládat.

V roce 2018 jsem založila centrum Pohyb lidem, kde realizuji své nápady a s radostí šířím myšlenku, že jedině pohybem lze dlouhodobě odstranit bolest pohybového aparátu. ”

Zde se dozvíte více o mém vzdělání a praxi >>>

A více o mě, o tom, kdo jsem, co mám ráda a co řeším zjistíte zde >>>

 

 

Mgr. Miroslava Bugnerová

Fyzioterapeutka

 

 

“Jsem fyzioterapeutka zabývající se léčbou bolestí pohybového aparátu prostřednictvím metody Neurac v závěsném aparátu Redcord. Mojí oblibou je terapie a kompenzační cvičení dětí a malých sportovců.

V roce 2016 jsem ukončila magisterské studium oboru fyzioterapie na Slovenské zdravotnické univerzitě v Bratislavě. Mám zkušenosti s terapií pooperačních stavů (totální náhrady kloubů), poúrazových stavů, bolestí páteře (krční hrudní i bederní), kloubů horních i dolních končetin, neurologických onemocnění. Pracuji s lidmi všech věkových kategorií.”

Zde se dozvíte více o mém vzdělání a praxi >>>

 

 

Bc. Marie Ležíková

Fyzioterapeutka

 

“Jsem studentkou posledního ročníku magisterského programu fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. S červenými lany a léčebnou metodou Neurac jsem se seznámila už před šesti lety na gymnáziu během exkurze v Redpoint Clinic, kde se na léčbu pomocí metody Neurac specializují. Právě tehdy jsem se rozhodla pro studium fyzioterapie. Nyní, v Pohybu lidem, metodě Neurac splácím svůj dluh 😊.

V rámci odborné praxe jsem pracovala na lůžkových odděleních v nemocnicích s poúrazovými a pooperačními stavy (zejména fraktury, kloubní implantáty, břišní a hrudní chirurgie, neurologické diagnózy) i v ambulantních zařízeních s lidmi s bolestí pohybového aparátu funkčního, strukturálního či psychosomatického původu.”

Zde se dozvíte více o mém vzdělání a praxi >>>

 

 

Hledáme vás!

Chcete se aktivně podílet na chodu nově vznikajícího rehabilitačního centra? Máte vysokoškolské vzdělání v oboru fyzioterapie nebo jste student/-ka posledního ročníku magisterského nebo bakalářského programu? Zajímá vás dění na facebooku, youtube kanálech a instagramu? Jste komunikativní, spolehlivý/-á, pečlivý/-á, samostatný/-á a empatický/-á? A k tomu všemu milujete pohyb a toužíte efektivně léčit bolesti pohybového aparátu?

Chcete-li se dozvědět více, pokračujte zde >>>