Formality/lejstra/GDPR

 

 

Ještě než začneme řešit váš zdravotní stav, je nutné vás před každým vstupním vyšetřením seznámit s podmínkami, za kterých zpracováváme vaše osobní údaje. Tyto podmínky si můžete přečíst v čekárně, zde na stránkách nebo vám je můžeme k prostudování půjčit i domů v tištěné verzi.

Podmínky zpracování osobních údajů naleznete zde >>>.

 

Poté, co se s podmínkami seznámíte, poprosíme vás o podpis na Souhlas se zpracováním osobních údajů, kde máte také možnost rozhodnout, zda si přejete provádění fotografických záznamů či videozáznamů z terapie, jejich zveřejnění na fyzioterapeutických konferencích či jejich využití k propagaci na našem webu a facebooku. V souhlasu máte také možnost vyjádřit se, zda si přejete zasílání novinek na vaši e-mailovou adresu.

Souhlas se zpracováním osobních údajů naleznete zde >>>.

 

Poslední formalita, kterou se před vaší léčbou budeme zabývat je váš podpis na Souhlas s podmínkami rehabilitačního centra Pohyb lidem. Tímto podpisem potvrzujete, že berete na vědomí povinnost uhradit plnou částku za vstupní vyšetření, individuální terapii nebo skupinové cvičení, pokud se ze sjednaného termínu neomluvíte do 24 hodin před jeho začátkem.

Souhlas s podmínkami rehabilitačního centra Pohyb lidem je k nahlédnutí zde >>>.

 

A poslední věc na závěr. Naše centrum nemá smluvní vztahy s pojišťovnami. Za léčbu se platí hotově. Ceny za individuální terapii i skupinové cvičení naleznete v aktuálním ceníku >>>.

 

DĚKUJEME VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ NAŠICH PODMÍNEK. DÍKY TOMU SE MŮŽEME PLNĚ SOUSTŘEDIT NA VÁS A VAŠI LÉČBU!

 

S úctou

Mgr. Hana Panáčková

zakladatelka a vedoucí fyzioterapeutka centra Pohyb lidem