Cvičení doma

 

 

Základem úspěšné terapie je sestavení domácího cvičebního plánu. Není to fyzioterapeut, kdo udělá hlavní práci. Jste to vy. Vaše vůle, odhodlání, důslednost.

 

Aby bylo cvičení doma efektivní je potřeba, sestavit cvičební plán na míru. Ne podle jednotné brožury, ale podle vašich aktuálních obtíží. Cvičební plán na doma by se měl pravidelně obnovovat a měnit. Minimálně co 3 měsíce.

 

Proto je důležité, abyste svého fyzioterapeuta začali vnímat jako svého “pohybového poradce”. Odborníka, který bude vašim průvodcem na cestě za tělem bez bolesti. Člověka, který vás zná, bude o vás pečovat a zároveň motivovat k provádění pravidelné pohybové aktivity.

 

Jaký cvičební plán očekávat?

Jednoduchý! To je základ. Nesmíme vás demotivovat hned na začátku velkým množstvím cviků nebo přílišnou složitostí. Plán obsahuje 2 – 4 cviky, které zvládnete odcvičit během 15 minut.

 

Jak takový cvičební plán vypadá se podívejte tady >>>.

 

Na začátku vymýšlíme cviky bez závěsného aparátu. Často se z vás však stávají Redcord nadšenci, kteří chtějí v lanech cvičit i doma! I na to mysleli chytří Norové a vyvinuli závěsné zařízení Redcord Mini, které existuje ve třech variantách:

 

Redcord Mini >>>

Jednoduchý, snadno ovladatelný aparát s nízkou hmotností. Tělocvična ve vaší tašce, která se snadno vejde do cestovního zavazadla.

CHCI OBJEDNAT!

 

Redcord Mini Extra >>>

Tento systém obsahuje úchyt do dveří a navíc akrální popruhy s úchyty pro vaše pohodlí.

CHCI OBJEDNAT!

 

Redcord Portable Gym >>>

Zajistí maximální trénink kdekoliv se nacházíte. Obsahuje závěsné popruhy a doplňky které napomůžou k efektivnímu cvičení celého těla.

CHCI OBJEDNAT!

 

Zajímá vás více? Chcete zjistit, jak vaše tělo funguje? Toužíte se zbavit svých bolestí a dostat se zpět do kondice? Chcete cvičit efektivně a provádět cviky šité vám přímo na míru?

 

Obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme! >>>

 

Než u nás začnete cvičit, přečtěte si, za jakých podmínek léčba probíhá >>>