O pánevním dnu intenzivně

 

 

Odstranění potíží a bolestí v těle a v pánevním dnu. Hluboké napojení sama na sebe.

 

8 týdnů – vstupní vyšetření – diagnostika – fyzioterapie – masáže – bylinná napářka – osobní konzultace

 

To vše v programu O pánevním dnu intenzivně.

 

 

>>> VÍCE O PROGRAMU ZJISTĚTE ZDE <<<

 

Kdo vás programem provede

Mgr. Hana Panáčková

“Jsem fyzioterapeutka, zakladatelka centra Pohyb lidem a budu vaší hlavní průvodkyní v programu O pánevním dnu intenzivně. V terapii se zaměřuji na léčbu obtíží pomocí metody Neurac.
Jsem také žena, která má velké sny a touhy. Mou největší touhou je v současné době ukazovat lidem, že pohyb je něco mnohem víc než jen práce svalů. Pohyb těla rozproudí i naši mysl a stagnující životní energii.
Ve své praxi se specializuji na potíže vzniklé kvůli dysfunkci svalů pánevního dna. Ukazuji ženám, jak objevit sílu na dně své pánve. Pánevním dnem se zabývám už více než 10 let a za tu dobu mě fascinuje stále více propojenost s dalšími ženskými tématy. Sexualita, spokojenost, sebevědomí, partnerství.
Těším se, až vám pomůžu uvidět sebe skrze své tělo jasněji než kdy dřív.”

www.hanapanackova.cz, www.opanevnimdnuaktivne.cz

 

Mgr. Helena Mošnová, CSB

“Jsem psychoterapeutka a v rámci své praxe se věnuji vzdělávání a terapii v kontextu sexuality, intimity a partnerských vztahů. Podporuji ženy v období kolem těhotenství a porodu. Absolvovala jsem také roční akreditovaný kurz Školy pánevního dna. Co mě vtáhlo do kurzu Školy pánevního dna? Potíže s inkontinencí a krize partnerství, které se objevily po porodu. Jak často říkám svým klientkám, porod hodně změní. To, co vám v partnerství, sexualitě a intimitě nefungovalo, tak se jen zvětší. A to, co fungovalo, se změní :-D. Vrátila jsem se k tantře, která mě vždycky zajímala, prošla několika výcviky a kurzy, zejména dlouhým a intenzivním výcvikem Sexological Bodywork.
A jak to souvisí s pánevním dnem? No, sex a emoce velmi úzce. A já po tom všem zjistila, že to ještě není ok a že potřebuji vědět více. Pro sebe i pro svou praxi s klienty. Proto jsem skočila rovnýma nohama do lektorského kurzu Renaty Sahani. Najednou mi jasně zapadaly do skládačky věci, které mi tak trochu plavaly. Taky jsem si spravila potíže s inkontinencí a začala pánevní dno vědomě používat.
Používejte své pánevní dno, bude se vám lépe žít.”

www.helenamosnova.cz

 

Mgr. Eliška Valová

“Mám několik oblastí, ve kterých se pohybuji. Každá zvlášť a navíc jejich součet mi dává smysl. Jsem vlastně taková ,,pohodářka”, protože výsledkem všeho je podpora pohody a zdraví. Pod vedením Moniky Valové šířím povědomí o vaginální napářce v okolí Hradce Králové. Napářka, v níž se potkává hned několik účinných metod — termoterapie, hydroterapie, fytoterapie a aromaterapie je navíc i skvělou formou relaxace a nacházení času pro sebe. A která z nás toto nepotřebuje ještě zdokonalit, že ano. Vedle toho se věnuji zpracování placenty , ta též podporuje svými účinky návrat do zdraví. Jsem autorkou projektu Náročné dítě , mám báječného muže Ondru, dva rozkošné synáčky a jednu sladkou holčičku.
Těším se na setkání s vámi!”

www.barevnadula.cz, www.narocnedite.cz

 

 

>>>CHCI ZJISTIT VÍCE<<<

 

Máte dotazy? Máte zájem do programu vstoupit?

Prosím, obraťte se na mě.

Mgr Hana Panáčková

hana@pohyblidem.cz

777 932 362